O firmie

Od 25 lat dostarczamy rozwiązania dla pracowni radiologicznych. Od początku zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania oraz serwisowaniem urządzeń medycznych. Specjalizujemy się w projektowaniu i utrzymywaniu systemów przeznaczonych do pobierania, przesyłania, przetwarzania i archiwizowania obrazów. Stworzyliśmy i dostarczamy nasze autorskie oprogramowanie Archimedic2 wraz z jego poszerzeniem – systemem omniRAD

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań usprawniających funkcjonowanie pracowni diagnostyki obrazu. Dlatego poszerzyliśmy ofertę o kompletne wyposażenie gabinetu diagnostycznego “pod klucz” – od robót budowlanych, wybór i ustawienie aparatury, po wprowadzenie w infrastrukturę informatyczną. 

Zdobyte kompetencje, ciągły rozwój i specjalistyczna wiedza zdobyta przez lata doświadczenia w branży medycznej pozwala zapewnić naszym klientom pełne wsparcie na każdym etapie rozwoju i funkcjonowania zakładów diagnostyki obrazowej.

Nasze certyfikaty

Teleradiologia
Radians

Teleradiologia Radians to platforma komunikacyjna służąca do uporządkowanego przesyłania obrazów i opisów pomiędzy pracownią a radiologiem.

Współpracujemy
z najlepszymi firmami

Zadowolenie klientów
to nasz priorytet

Kontakt

Archimedic logo

Archimedic Sp. z o.o. sp. k.
Krzysztofa Kamila
Baczyńskiego 6a lok. 19
Łomianki 05-092
NIP: 123 456 78 91

Maciej Wojcieszczyk
Dział handlowy
Tel.: 533 111 125
mwojcieszczyk@archimedic.pl

Adam Bielicki
Wsparcie techniczne 
Tel.: 602 574 228
abielicki@archimedic.pl

Jan Kowalski
Wsparcie techniczne
Tel.: 507 000 000
abielicki@archimedic.pl

Napisz do nas

© Copyright 2020 Archimedic Sp. z o. o. Spółka Komandytowa

Wykonawca: apolloweb.pl