Archimedic rsr2

Archimedic rsr2

Przeglądarka obrazów jest podstawowym narzędziem pracy specjalisty diagnostyki obrazowej. W swojej prostocie i funkcjonalności powinna wyprzedzać o krok lekarza, który ją obsługuje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się stworzyć jedną z najlepszych przeglądarek na rynku. Archimedic rsr2 to system przeznaczony do obsługi pracowni radiologicznych w zakresie przesyłania, przechowywania i udostępniania obrazów.

Rozwój technologii diagnostyki obrazowej stwarza konieczność przesyłania coraz większych ilości danych w postaci cyfrowej. Archimedic rsr2 pozwala na efektywną pracę na pakietach składających się z wielu serii zdjęć. Umożliwia przetwarzanie i manipulowanie obrazami diagnostycznymi oraz udostępnia szereg narzędzi do wykonywania zaawansowanych pomiarów medycznych. Daje to możliwość zlecenia oraz przyjmowania do opisu badań innych placówek poprzez sieć teleradiologiczną (np. RADIANS). To też możliwość zdalnej pracy lekarza i szybki dostęp do danych medycznych.

Archimedic rsr2 posiada pełne spektrum funkcjonalności pozwalających na sprawną i efektywną pracę. Został stworzony z myślą o komfortowej obsłudze. Intuicyjny interfejs i bezkonkurencyjna wydajność skracają do absolutnego minimum niedogodności związane z opanowaniem nowego systemu diagnostycznego.

Teleradiologia
Radians

Teleradiologia Radians to platforma komunikacyjna służąca do uporządkowanego przesyłania obrazów i opisów pomiędzy pracownią a radiologiem.

Współpracujemy
z najlepszymi firmami

Zadowolenie klientów
to nasz priorytet

Kontakt

Archimedic logo

Archimedic Sp. z o.o. sp. k.
Krzysztofa Kamila
Baczyńskiego 6a lok. 19
Łomianki 05-092
NIP: 123 456 78 91

Maciej Wojcieszczyk
Dział handlowy
Tel.: 533 111 125
mwojcieszczyk@archimedic.pl

Adam Bielicki
Wsparcie techniczne 
Tel.: 602 574 228
abielicki@archimedic.pl

Jan Kowalski
Wsparcie techniczne
Tel.: 507 000 000
abielicki@archimedic.pl

Napisz do nas

© Copyright 2020 Archimedic Sp. z o. o. Spółka Komandytowa

Wykonawca: apolloweb.pl