Kompleksowe wyposażenie pracowni

Kompleksowe wyposażenie pracowni

Dysponując wiedzą, doświadczeniem, sprawdzonymi partnerami i znajomością rynku poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejną gałąź – kompletne wyposażenie pracowni diagnostyki obrazowej.

Biorąc pod uwagę wymagania i oczekiwania klienta projektujemy placówki medyczne dbając o najwyższe standardy użyteczności oraz wykonania. W naszej ofercie mamy kierowanie pracami budowlanymi i instalacyjnymi, zaprojektowanie i wykonanie infrastruktury teleinformatycznej oraz dostarczenie aparatury medycznej. Po wyposażeniu obiektu wdrażamy odpowiednie systemy informatyczne, kluczowe dla nowoczesnej pracowni.

Wsparcie w wyposażeniu placówek medycznych to gwarancja jakości sprzętu i szybkości realizacji. To też oszczędność czasu i nerwów. Gdy my zajmujemy się przygotowaniem i uruchomieniem gabinetu, klient może skupić się na prowadzeniu firmy. Przygotowujemy ofertę szytą na miarę potrzeb odbiorcy, dzięki czemu możemy dostosować jakość sprzętu do możliwości finansowych inwestora.

Teleradiologia
Radians

Teleradiologia Radians to platforma komunikacyjna służąca do uporządkowanego przesyłania obrazów i opisów pomiędzy pracownią a radiologiem.

Współpracujemy
z najlepszymi firmami

Zadowolenie klientów
to nasz priorytet

Kontakt

Archimedic logo

Archimedic Sp. z o.o. sp. k.
Krzysztofa Kamila
Baczyńskiego 6a lok. 19
Łomianki 05-092
NIP: 123 456 78 91

Maciej Wojcieszczyk
Dział handlowy
Tel.: 533 111 125
mwojcieszczyk@archimedic.pl

Adam Bielicki
Wsparcie techniczne 
Tel.: 602 574 228
abielicki@archimedic.pl

Jan Kowalski
Wsparcie techniczne
Tel.: 507 000 000
abielicki@archimedic.pl

Napisz do nas

© Copyright 2020 Archimedic Sp. z o. o. Spółka Komandytowa

Wykonawca: apolloweb.pl