omniRAD

omni Rad

System OmniRAD to zespół urządzeń i programów współpracujących ze sobą, służący optymalizacji pracy przy badaniach obrazowych. Jest to mechanizm modułów przeznaczonych do wszechstronnej obsługi realizacji zleceń radiologicznych. Dzięki OmniRAD usprawnione zostają wszelkie płaszczyzny związane z wykonywaniem badań, takie jak przetwarzanie, tworzenie wizualizacji i opisów, pobieranie, archiwizowanie, aż po rejestrację pacjenta i zarządzanie badaniami. 

OMNIRAD RSR2D – program dedykowany do obsługi wielu typów obrazów cyfrowych. Pozwala na efektywną pracę na pakietach składających się z serii zdjęć.
OMNIRAD IMARCH – element sieci PACS służący do automatycznego nagrywania i opisywania płyt z badaniami diagnostyki obrazowej dla pacjentów.
OMNIRAD DICOMSCP – program przeznaczony do przesyłania, przechowywania i udostępniania obrazów radiologicznych. Operuje na obrazach przesyłanych w standardzie DICOM.

Przemyślana i odpowiednio zaprojektowana struktura omniRAD pozwala na dowolne konfigurowanie komponentów tak, by ułatwić i ulepszyć pracę w placówkach diagnostycznych.

Teleradiologia
Radians

Teleradiologia Radians to platforma komunikacyjna służąca do uporządkowanego przesyłania obrazów i opisów pomiędzy pracownią a radiologiem.

Współpracujemy
z najlepszymi firmami

Zadowolenie klientów
to nasz priorytet

Kontakt

Archimedic logo

Archimedic Sp. z o.o. sp. k.
Krzysztofa Kamila
Baczyńskiego 6a lok. 19
Łomianki 05-092
NIP: 123 456 78 91

Maciej Wojcieszczyk
Dział handlowy
Tel.: 533 111 125
mwojcieszczyk@archimedic.pl

Adam Bielicki
Wsparcie techniczne 
Tel.: 602 574 228
abielicki@archimedic.pl

Jan Kowalski
Wsparcie techniczne
Tel.: 507 000 000
abielicki@archimedic.pl

Napisz do nas

© Copyright 2020 Archimedic Sp. z o. o. Spółka Komandytowa

Wykonawca: apolloweb.pl