VRIS

VRIS

Oprogramowanie VRIS jest przeznaczone do kompleksowego zarządzania zakładem diagnostyki obrazowej. Pozwala na obsługę całego procesu realizacji badania – od momentu planowania i rejestracji pacjenta w pracowni radiologicznej, przez badanie, aż po stworzenie i wydanie opisu. Umożliwia integrację, sprawny przepływ i archiwizację dokumentów z możliwością rejestracji i wykonania statystyk w pracowni RTG.

VRIS to system odpowiadający na podstawowe i powracające potrzeby użytkowników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stworzono m.in. możliwość zautomatyzowania księgi pracowni, szybkiego rozliczania z jednostkami kierującymi czy prostego tworzenia spersonalizowanych raportów i analiz. To też łatwy dostęp do informacji o pacjencie oraz tworzenie pełnej elektronicznej dokumentacji medycznej.

VRIS łączy zaawansowane funkcjonalności z prostym w obsłudze interfejsem użytkownika. Do jego obsługi potrzebna jest tylko przeglądarka internetowa. Z programu jednocześnie mogą korzystać osoby z rejestracji, technicy i lekarze, a praca jest możliwa w wielu pracowniach (3 i więcej).

Teleradiologia
Radians

Teleradiologia Radians to platforma komunikacyjna służąca do uporządkowanego przesyłania obrazów i opisów pomiędzy pracownią a radiologiem.

Współpracujemy
z najlepszymi firmami

Zadowolenie klientów
to nasz priorytet

Kontakt

Archimedic logo

Archimedic Sp. z o.o. sp. k.
Krzysztofa Kamila
Baczyńskiego 6a lok. 19
Łomianki 05-092
NIP: 123 456 78 91

Maciej Wojcieszczyk
Dział handlowy
Tel.: 533 111 125
mwojcieszczyk@archimedic.pl

Adam Bielicki
Wsparcie techniczne 
Tel.: 602 574 228
abielicki@archimedic.pl

Jan Kowalski
Wsparcie techniczne
Tel.: 507 000 000
abielicki@archimedic.pl

Napisz do nas

© Copyright 2020 Archimedic Sp. z o. o. Spółka Komandytowa

Wykonawca: apolloweb.pl